O firmie


Firma INTELKOM powstała w 2007 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na tanie systemy typu POS (Point-Of-Sale) oparte o komputery, monitory dotykowe, drukarki fiskalne oraz proste oprogramowanie. Firma rozwijała się głównie dzięki sprzedaży internetowej, ale z biegiem czasu zaczęliśmy poszerzać swoją ofertę o kolejne grupy produktów takie jak: kasy fiskalne, wagi sklepowe i magazynowe oraz oprogramowanie sprzedażowo-księgowe.
 
Na dzień dzisiejszy nasza oferta jest bardzo szeroka, począwszy od urządzeń fiskalnych, urządzeń wagowych, urządzeń biurowych i systemów POS, poprzez systemy automatycznej identyfikacji, transakcje elektroniczne oraz oprogramowanie, kończąc na usługach dotyczących urządzeń fiskalnych (przeglądy okresowe, serwis), legalizacji wag sklepowych i samochodowych, serwisie urządzeń biurowych (drukarek, fax'ów, itp.) oraz serwisie i konfiguracji sieci i urządzeń sieciowych.
 
Od 2012 roku firma mieści się w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 21 (obok boiska) gdzie można zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt i akcesoria oraz zasięgnąć informacji dotyczących obsługiwanych urządzeń, m.in. takich  firm jak:
- NOVITUS
- INNOVA
- EMAR
- FARIMEX
- SYMPLEX
- OTEKSYS
- DELL
- IBM / LENOVO
- HEWLETT PACKARD
- SAMSUNG
- TOSHIBA
- NEC
- STAR
- BIOSYS
- PROGRAMER

Po wszelkie informacje zapraszamy do naszego biura lub pod telefonami
+48 691 508 410 i +48 535 235 032