Cena:1309.00PLN
Do 24h

CAS HS-1 15


Wisząca waga kalkulacyjna CAS HS-1, jest funkcjonalnym i ekonomicznym urządzeniem przeznaczonym do stosowania w placówkach handlowych, w szczególności na stoiskach rybnych, warzywno-owocowych i gastronomicznych, a także na bazarach, w halach targowych oraz do handlu obwoźnego.
 
Waga HS-1 nie zabiera miejsca na stanowisku pracy, zapewnia wysoką dokładność pomiaru, a wyposażenie wagi w dużą okrągłą szalkę o średnicy Ø 320 zapewnia wygodę ważenia.

Cechy

Wagi HS-1 są stosowane zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i do celów kontroli dostaw towarów ważonych. Waga nie zabiera miejsca na stanowisku pracy, pozwalając na pełne wykorzystanie powierzchni stoiska do ekspozycji towarów, umożliwiając jednocześnie bezpośredni kontakt sprzedawcy z klientami. Duży kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia co sprawia, że zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces sprzedaży. Umieszczenie klawiatury w oddzielnym panelu połączonym z wagą elastycznym kablem zapewnia wygodę pracy sprzedawcy w miejscu eksploatacji wagi. Pamięć cen dla 200 pozycji asortymentowych pozwala na szybkie wywoływanie cen najczęściej sprzedawanych towarów. Standardowe wyposażenie wagi w hak oraz w szalkę ze stali nierdzewnej o średnicy Ø 320 do ważenia towarów o dużych wymiarach sprawia, że gama zastosowań dla tego modelu wagi jest bardzo szeroka.

Specyfikacja

Model

HS-1 15

Zakres ważenia

15kg x 5g

Wyświetlacz

VFD 7/5/6 Należność/Masa/Cena jednostkowa

Klawiatura

"Soft Touch" - Osobny panel podłączony do wagi na elastycznym kablu

Wskaźniki

Zero, Netto

Zasilanie

~AC 230V, 50/60Hz

Pobór mocy [W]

ok. 10

Temperatura pracy

-10oC ~ +40oC

Wymiary szalki [mm]

Ø 320 mm

Wymiary [mm]

260(D) x 110(S) x 368(W

Masa produktu [kg]

3,6